Váš názor je pre nás dôležitýSilvia, Asistentka

Ako každý absolvent vysokej školy, ktorý hľadá prácu som mala trému pred prvým riadnym pracovným pohovorom. Avšak príjemná a milá komunikácia s personalistkou mi trému zahodila. Personalistka sa mi po zaslaní mojej žiadosti o pracovnú ponuku ozvala telefonicky hneď, čo hodnotím pozitívne, keďže okamžitá reakcia nie je štandard (niektorí zamestnávatelia a agentúry sa mi neozvali vôbec). Pracovný pohovor prebiehal priamo v priestoroch zamestnávateľa, s ktorým som aj priamo komunikovala. Na konečné vyjadrenie som nečakala ani dva dni! S odstupom času môžem povedať, že všetky zverejnené informácie v inzeráte o pracovnom mieste boli pravdivé.  Profijob reagoval promptne a pozitívne hodnotím férový prístup.

Mirka, Právnička

Na výberové konanie som sa veľmi tešila, keďže som dlhú dobu predtým žiadne „výberko“ neabsolvovala, resp. naposledy to bolo pred 7 rokmi. Som typ človeka, čo rád poznáva nových ľudí a rád sa učí niečo nové, takže to bola pre mňa perfektná výzva. Už keď mi z agentúry telefonovali, bolo mi jasné, že hovorím s profesionálnym človekom. Dostala som jasné informácie a čo som potrebovala vedieť, mi bolo vysvetlené. Flexibilne sme dohodli pohovor. Pohovor sa niesol vo veľmi príjemnej atmosfére, cítila som sa na ňom dobre a uvoľnene; odchádzala som s pocitom, že na ňom neutrpela moja hrdosť a veľmi oceňujem, že sme boli k sebe úprimní. Ja osobne úprimnosť veľmi oceňujem, lebo nezakladá zbytočné očakávania a neskoršie prekážky v realite.
Po pohovore som v dohodnutom čase dostala informáciu o výsledku (nenechali ste ma dlho čakať v napätí:)a ja som sa tešila na nové pracovné miesto a nové skúsenosti:) Čo povedať na záver? Pohovor bol organizačne výborne zvládnutý, dohodnutie výberového konania bolo flexibilné a ústretové, oceňujem príjemný priebeh pohovoru, uvoľnenú atmosféru, otvorenosť a úprimnosť, rovnako si vážim rýchlu spätnú väzbu

Michal, Právnik

Páčilo sa mi rýchle pozvanie na pohovor a taktiež aj následné rýchle kroky

Veronika, Marketingový špecialista

Prístup spoločnosti ProfiJob hodnotím veľmi kladne. Po odoslaní životopisu ma personalistka kontaktovala vo veľmi krátkom čase, ponúkla mi viacero termínov osobného stretnutia, podrobne mi vysvetlila, ako sa dostanem na miesto konania pohovoru a ubezpečila ma, že v prípade akýchkoľvek ťažkostí ju môžem kontaktovať. Pohovor prebehol v sídle spoločnosti, pre ktorú obsadzovala pracovnú pozíciu, za účasti majiteľa spoločnosti. Počas pohovoru mi bolo vysvetlené všetko ohľadom očakávaní zamestnávateľa, firemnej kultúry a zamerania spoločnosti. V druhom kole som preukazovala odborné zručnosti. Bol mi poskytnutý dostatočný priestor na prezentáciu vypracovaného zadania. Počas diskusie som sa utvrdila v presvedčení, že chcem byť súčasťou spoločnosti, pre ktorú bola pracovná pozícia obsadzovaná. Aj v prípade, že by si ma ako uchádzača nevybrali, hodnotím pohovor ako príjemný dialóg o marketingu a realitách. Ďakujem za príležitosť.

Andrej, Marketingový špecialista

Od začiatku veľmi milý prístup. Od dohodnutia termínu pracovného pohovoru a aj počas neho som sa cítil veľmi príjemne. Keď si hľadáte prácu, určite odporúčam prostredníctvom spoločnosti ProfiJob.